paliwa płynne

Jednostka operująca na rynku pod nazwą handlową Mikrostacje.pl zajmuje się kompleksową obsługą gospodarki paliwowej przedsiębiorstw – od dostaw przez magazynowanie po monitorowanie pracowników tankujących ON.

Kontakt

tel. 32 389 25 79
Email: mikrostacje@eg.com.pl

O Jednostce

Wewnętrzna jednostka Organizacyjna (WJO) operująca pod nazwą handlową Mikrostacje.pl jest najbardziej rozbudowaną strukturą wewnątrz EGH SA, oferuje szereg usług oraz produktów mających na celu pełną obsługę w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem. Składają się na to między innymi paliwa płynne (W przypadku dostaw – pod marką Mikrostacje.pl, w przypadku odbiorów własnych, jako Ekopol Oil) wraz z urządzeniami do ich magazynowania oraz tworzenie, modyfikowanie i implementacja indywidualnych systemów informatycznych na czele których stoi moduł MS Prime – służący do pełnej kontroli nad gospodarką paliwową.

Dostawy paliw płynnych
Hurtowa sprzedaż

Paliwa płynne

 

Bazowa działalność Spółki polega na dystrybucji paliw płynnych na terenie całego kraju w trybie 24/7. Odbywa się to w 2 wariantach:

– Dostawy oleju napędowego autocysternami (WJO Mikrostacje.pl – ON B7 oraz B0) dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych

– Sprzedaż z odbiorem własnym (WJO Ekopol Oil – ON B7, B0 oraz PB 95 i 98) – oferta dla przedsiębiorstw posiadających własne autocysterny mogące odebrać paliwa z terminala.

Bezpieczeństwo magazynowania

Zbiorniki na ON

 

Naturalnym następstwem hurtowych dostaw zostało włączenie do oferty zbiorników z tworzyw sztucznych do magazynowania paliw. Dwupłaszczowe naziemne o pojemności do 5m3 oraz mobilne do transportowania do 900l ON.

Zbiorniki stały się również nośnikiem modułu MS Prime – systemu do monitorowania i zarządzania zużyciem paliwa.

Kompleksowe zarządzanie paliwem

MS Prime

 

System informatyczny Mikrostacje.pl, oparty o moduł – komputer zarządzania MS Prime instalowany w zbiorniku na ON, rejestruje dokładnie kto, kiedy oraz ile litrów paliwa pobrał do danego pojazdu. W oparciu o te informacje automatycznie generuje raporty i analizy, wysyłając je bezprzewodowo na indywidualny, internetowy portal klienta.

 

Tam osoba zarządzająca otrzymuje wszystkie zestawienia na temat załadunków zbiornika, tankowań, zużycia według norm, pracowników czy pojazdów oraz wiele innych.

pozostałe informatyczne

Systemy zarządzania

 

Będąc przedsiębiorstwem technologicznym oraz posiadając rozbudowany dział IT w związku z obsługą systemu Mikrostacje.pl. EGH poszerzył swoją ofertę między innymi o monitorowanie floty na bazie GPS (BlackBOX), rejestrację czasu pracy (TimeBOX) , czy o tworzenie indywidualnych systemów zarządzania jak np. monitorowanie i ewidencjonowanie fabrycznie nowych samochodów osobowych na terminalu transportowym.

Kontakt

Zapytania można składać na adres mikrostacje@eg.com.pl, pod numerem telefonu 32 389 25 79,

lub kontaktując się bezpośrednio z jednym z przedstawicieli:

Mariusz Bohn

tel.: 607 780 508
mariusz.bohn@eg.com.pl

Katarzyna Komorowicz

tel.: 667 951 303
katarzyna.komorowicz@eg.com.pl

Andrzej Maciej Piecuch

tel.: 724 210 051
andrzejmaciej.piecuch@eg.com.pl

Pełna strona handlowa marki Mikrostacje.pl

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą produktów marki Mikrostacje.pl na jej dedykowanej stronie internetowej.