Produkty hutnicze

Jednostka działająca wewnętrznie pod nazwą handlową ZPU Blachy zajmuje się dystrybucją i obróbką wyrobów hutniczych z blach cienkich.

Kontakt

tel. 32 389 25 91
Email: blachy@eg.com.pl

O Jednostce

Korzenie Wewnętrznej Jednostki Organizacyjnej (WJO) „Blachy” sięgają roku 1989. Dzięki pracy, ciągłemu rozwojowi oraz nowoczesnej hali produkcyjnej, osiągnęły wysoką pozycję na rynku wyrobów hutniczych. Siedziba Spółki mieści zarówno dział handlowy, jak i halę produkcyjną. Dzięki modernizacji i dotacjom z Unii Europejskiej oraz załodze złożonej z wysoko wykwalifikowanych pracowników, WJO sprosta najtrudniejszym zadaniom i zamówieniom klientów. O jakości i zaufaniu świadczy również współpraca z jednym z największych koncernów hutniczych w Polsce – ArcelorMittal Poland S.A. oraz z takimi przedsiębiorstwami jak Marcegaglia, Thyssenkrupp czy Florian Centrum S.A.

Produkty ZPU blachy

Kręgi

 

W postaci kręgów oferujemy blachę I klasy jakości oraz gatunku DX51-D wg normy PN 10346. W przypadku blachy ocynkowanej, za powłokę odpowiada proces cynkowania ogniowego. Pozwala to na wybranie grubości powłoki (Z200, Z275) oraz zróżnicowania właściwości mechanicznych blachy. Kolor powłoki lakierniczej dla blach powlekanych możemy dobrać indywidualnie.

Produkty ZPU blachy

Arkusze

 

Lakierowane i ocynkowane z normalnym kwiatem, zmniejszonym lub wygładzona. Oferowane są dodatkowe zabezpieczenia przed korozją: pasywowanie, oliwienie lub pasywowanie wraz z oliwieniem.

Blachy produkowane są metodą coil-coating – powlekane na ocynkowanej stalowej taśmie. Powłoki nakładane na arkusze mogą mieć różną grubość. Wszystkie wyroby, spełniają normy PN 10169.

Produkty ZPU blachy

Taśmy

 

Jednostka jest również producentem taśm z blachy stalowej, ocynkowanej lub powlekanej. Produkty objęte są gwarancją jakości i wykonywane przy uwzględnieniu najwyższych standardów. Charakteryzują się szerokością od 95 do 750 mm oraz grubością 0,5 – 2 mm dla blachy ocynkowanej oraz 0,5 – 1 mm dla blachy powlekanej.

Produkty ZPU blachy

Obróbki idywidualne

 

W ofercie jednostki znajdują się także usługi obróbki blacharskiej z blachy ocynkowanej oraz powlekanej w postaci gięcia i cięcia elementów do 10 mm grubości oraz długości do 6400 mm.
Wyceny związane z obróbkami ustalane są indywidualnie. Usługi wykonywane są również z materiałów powierzonych.

Produkty ZPU blachy

Parapety

 

Aktualnie jednostka dzięki produkcji parapetów o wyjątkowo stabilnej konstrukcji oraz precyzji osiągnęła pozycję jednego z kluczowych ich wykonawców w kraj. Produkty wykonywane są z blach powlekanych o grubości do 0,7 mm oraz długości do 6400 mm.

Produkty ZPU blachy

Blachodachówka

  

Pokrycia dachowe dzięki zastosowaniu specjalistycznej, gruboziarnistej powłoki lakierniczej imituje dachówkę ceramiczną. Produkty wykonywane są w indywidualnie dobranym przez klienta kolorze oraz gwarantują szczelność i wytrzymałość, będąc jednocześnie wielokrotnie lżejszymi od klasycznej dachówki.

Kontakt

Zapytania można składać na adres blachy@eg.com.pl, pod numerem telefonu 32 389 25 91,

lub kontaktując się bezpośrednio z jednym z przedstawicieli:

Daniel Przewodnik

tel.: 509 205 352
32 389 25 63
daniel.przewodnik@eg.com.pl

Rafał Krasoń

tel.: 667 951 302
32 389 25 64
rafal.krason@eg.com.pl