Fotowoltaika

Głównym zadaniem WJO nazwanej Ekopol Energy jest sprzedaż zadaszeń fotowoltaicznych typu carport. Produkt jest promowany pod nazwą handlową MikroSunBOX

Kontakt

tel. 32 389 25 91
Email: fotowoltaika@eg.com.pl

O Jednostce

Dzięki bardzo dobrej znajomości branży energetycznej oraz współpracy z zaufanymi podmiotami, Wewnętrzna Jednostka Organizacyjna (WJO) Ekopol Energy zapewnia kompleksową obsługę w zakresie inwestycji fotowoltaicznych przez cały czas korzystania z instalacji zarówno dla biznesu jak i dla rolników czy odbiorców prywatnych. Czymś co nas wyróżnia jest możliwość połączenia fotowoltaiki z innymi rozwiązaniami oferowanymi przez EGH SA, a przede wszystkim – z naszą technologią Mikrostacje.pl, co daje niespotykany na rynku efekt synergii.

czym są zadaszenia fotowoltaiczne

MikroSunBOX

 

MikroSunBOX to zadaszenie fotowoltaiczne typu Carport, pozwalające na wykorzystanie paneli słonecznych w dowolnym wskazanym przez Ciebie miejscu, np. na parkingu, podjeździe lub przed siedzibą firmy. Podstawowe urządzenie składa się z wytrzymałej, stalowej konstrukcji, modułów fotowoltaicznych, inwertera oraz zabezpieczenia elektrycznego.

Jako producent możemy dowolnie konfigurować MikroSunBOX do Państwa potrzeb, oferując zadaszenia 1,2 czy nawet 6 – stanowiskowe. W tym z opcjonalnym systemem zdalnego zarządzania i monitorowania pracy.

Innowacyjność i elastyczność

Zastosowania

 

Fotowoltaiczne zadaszenia parkingowe (Carporty) mają szereg zastosowań. Oto niektóre z nich:

  • Połącz zadaszenie ze zbiornikiem do magazynowania paliw Mikrostacje.pl
  • Użyj jako wygodnego zadaszenia na Twoje pojazdy, generując jednocześnie oszczędności
  • Ładuj pojazdy elektryczne podczas postoju
  • Wykorzystaj jako wiatę dla maszyn rolniczych

oraz wiele innych, możliwości są nieograniczone

 

jako producent oferujemy różne

Warianty konstrukcji

 

Wyróżniamy podstawowe modele 1 oraz 2 stanowiskowe naszych zadaszeń MikroSunBOX, jednak jako producent możemy wykonać urządzenie o dowolnej konstrukcji (np. 6-stanowiskowe) oraz do dopasowywać produkowaną moc do Twoich indywidualnych potrzeb, korzystając przy tym wyłącznie z markowych komponentów.

Zapytaj również naszego przedstawiciela o zdalny system monitorowania i zarządzania energią a poznasz zupełnie nowy wymiar korzystania z fotowoltaiki.

innowacyjne i korzystne

Finansowanie

 

Jak w przypadku każdego innego przedsiębiorstwa, możesz wybrać finansowanie gotówką lub wzięcie urządzenia w leasing. To co nas wyróżnia to innowacyjne finansowanie poprzez zużycie oleju napędowego lub korzystanie z innych usług technologii Mikrostacje.pl

Rozszerz współpracę z EGH SA o odbiór paliw płynnych, dwupłaszczowy zbiornik do magazynowania ON czy jeden z naszych systemów zarządzania a my nagrodzimy naszą relację. Dzięki temu MikroSunBOX możesz otrzymać nawet za 1 zł.

Kontakt

Zapytania można składać na adres fotowoltaika@eg.com.pl, pod numerem telefonu 32 389 25 91,

lub kontaktując się bezpośrednio z jednym z przedstawicieli:

Marcin Dziewulski

32 389 25 92
marcin.dziewulski@eg.com.pl

Daniel Przewodnik

32 389 25 63
daniel.przewodnik@eg.com.pl

Pełna strona handlowa marki Ekopol Energy

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą produktów marki Ekopol Energy na jej dedykowanej stronie internetowej.

Przejdź na ekopolenergy.plZaloguj się na portal klienta