Drukuj

Dostawa do klienta

Dlaczego warto korzystać z dostaw paliw Ekopolu Górnośląskiego Holding SA ?

1. Nasze cysterny są monitorowane podczas całego czasu swojej pracy, dzięki czemu możemy Ci zagwarantować dostawę w umówionym terminie. Dodatkowo możemy przejąć obowiązek kontroli stanu Twojego paliwa w zbiorniku i bez Twojego zaangażowania dostarczać terminowo paliwo, tak byś zawsze miał odpwoedni poziom.

2. Dostarczamy paliwo w możliwie najkrótrszym czasie gwarantując, że 24h to najdłuższy okres oczekiwania na dostawę paliwa do Twojej firmy. Możesz sprawdzić sam gdzie aktualnie znajduje się nasza cysterna dzięki udostepnianej aplikacji.

3. Możemy sprostać Twoim wymaganiom, nasi kierowcy pracują dla Ciebie, każdego dnia. Zapewniamy dostawy 7 dni w tygodniu. 

4. Wyręczamy Cię z obowiązków związnych z paliwem. Możemy kontrolować stan paliwa w Twoim zbiorniku, tak byś zawsze miał pewność, że posiadasz wystarczającą jego ilość. Nie musisz do nas dzwonić, składać zamówień, wypełniać druków, nasz system zrobi to za Ciebie.

5. Zapewniamy pełny monitoring całej naszej floty, który jest automatycznie udostępniany na czas transportu wszystkim naszym klientom. Tylko u nas masz możliwość zobaczyć gdzie jest ładowana cysterna paliwem oraz jaką trasą jedzie do Ciebie. Masz pełną informację o kierowcy, szybkości, ewentualnych postojach, aż po rozładunek paliwa w Twojej firmie. Każde uruchomienie pompy paliwowej, czy otworzenie komory rozładunkowej jest sygnalizowane, a Ty masz do tego wgląd.

 

 

 


Ekopol Górnośląski Holding S.A. z siedzibą w Piekarach Śląskich,przy ul. Graniczna 7 wpisany do rejestru przedsiębiorstw
Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000262988,
Regon 270052016, Kapitał, Akcyjny: 3 917 743,32 PLN